EN
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۴
صفحه اصلیکنفرانس و سخنرانی‌ها
برگزاری نشست اعضای هیئت علمی کنفرانس ملی تحول دیجیتال
برگزاری نشست اعضای هیئت علمی کنفرانس ملی تحول دیجیتال
برگزاری نشست اعضای هیئت علمی کنفرانس ملی تحول دیجیتال
alt
اشتراک گذاری با :

برگزاری نشست اعضای هیئت علمی دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

نشست هماهنگی با اعضای هیئت علمی دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال با هدف تنقیح محورها و اهداف کنفرانس در دانشگاه خاتم برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار وبسایت دانشگاه خاتم، آذر صائمیان رئیس شورای سیاست‌گذاری مجله «مدیریت» انجمن مدیریت ایران و دبیر علمی دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال (با رویکرد رهبری و مدیریت زیست بوم دیجیتال) در سخنانی در این نشست که ظهر امروز دوشنبه 11 اردیبهشت‌ماه در سالن کنفرانس امام رضا (ع) برگزار شد، با یادآوری برگزاری اجرای موفقیت آمیز اولین کنفرانس در سال 1401، اعلام کرد با توجه به اهمیت و ضرورت موضوع تحول دیجیتال در سازمان‌های پیشرو و به منظور تعمیق بخشیدن به دانش و مهارت‌های مدیران، کارشناسان و دانش‌پژوهان حوزه فناوری‌های نوین، انجمن مدیریت ایران با همکاری دانشگاه خاتم اقدام به برگزاری دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال در 22 تیرماه ساری جاری کرده است.

 

 

 

وی افزود: مکاتباتی را با روسای دانشگاه‌ها، همچنین وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مرتبط با موضوع کنفرانس انجام داده‌ایم تا این رویداد علمی با هم‌افزایی بیشتری برگزار شود.

 

صائمیان با تاکید بر برنامه‌ریزی صورت گرفته برای اینکه ماهیت اجرای کنفرانس ملی تحول دیجیتال ویژه و متمایز از کنفرانس‌های مشابه باشد، گفت: برنامه‌ریزی‌هایی در این خصوص صورت گرفته است تا از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها در ارائه خدمات جانبی به شرکت‌کنندگان در کنفرانس بهره گرفته شود.

 

دبیر علمی کنفرانس ملی تحول دیجیتال اضافه کرد: انجمن مدیریت مقاله‌های ارائه شده در کنفرانس را پس از تائید در ویژه‌نامه مجله مدیریت چاپ خواهد کرد.

وی همچنین از اعطای جوایزی به نگارندگان مقالات برتر ارسالی به دبیرخانه دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال خبر داد.

 

به گفته دبیر علمی کنفرانس ملی تحول دیجیتال، مهلت ارسال مقالات به این کنفرانس 20 خردادماه و آخرین مهلت ثبت‌نام در آن 10 تیرماه 1402 است.

 

صائمیان در ادامه از حمایت‌های ارزشمند دکتر مجید قاسمی ریاست دانشگاه خاتم و رئیس شورای سیاستگذاری کنفرانس تقدیر و تشکر کرد.

 

در این نشست، هر یک از استادان و اعضای هیئت علمی کنفرانس، نظرات و پیشنهادهای خود را با تاکید بر علمی و اجرایی بودن سخنرانی‌ها ارائه کردند و مقرر شد برای کارگاه‌های جانبی و پنل‌های تخصصی از افراد صاحب‌نظر و خبره بهره‌گیری شود.