دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶
صفحه اصلیاعلانات
نشست تخصصی بهره وری عوامل تولید در دانشگاه خاتم
نشست تخصصی بهره وری عوامل تولید در دانشگاه خاتم
نشست تخصصی بهره وری عوامل تولید در دانشگاه خاتم

نشست تخصصی «بهره‌وری عوامل تولید» در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود

تاریخ رویداد: سه‌شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱

نشست تخصصی«بهره‌وری عوامل توليد» چهارشنبه‌ ۲۱ دی‌ماه به همت شورای انجمن‌های علمی ایران در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

 

به گزارش وبسایت دانشگاه خاتم، ارتقای بهره‌وری از اولویت‌های ملی هر کشوری محسوب می‌شود چرا که ‌رشد اقتصادی و بهبود سطح زندگی افراد یک جامعه، رابطه مستقیمی با ارتقای بهره‌وری دارد.

 

از سوی دیگر بهره‌وری نقش مهم و موثری در افزایش قدرت رقابت‌پذیری کشورها دارد؛ بهره‌وری تمامی عوامل تولید به سبب ترکیب بهینه منابع تولید، دانش و مهارت سرمایه انسانی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مواد خام، انرژی و سایر عوامل بر رشد اقتصادی اثرگذار است.

 

امروزه بهره‌وری نه‌ تنها به عنوان یک معیار ارزیابی، بلکه به عنوان یک فرهنگ و نگرش مطرح می‌‌شود که هدف آن بهره‌برداری بهینه افزای کلیه عوامل به صورت هوشمندانه برای دست‌یابی به زندگی خوشبختانه و بهتر آحاد جامعه است.

 

بر همین اساس و با هدف ارائه آخرین یافته‌ها و نگرش‌های علمی در زمینه بهره‌وری عوامل تولید، تشویق و ترغیب مدیران و کارشناسان در به‌ کارگیری روش‌های بهره‌وری، بحث و گفتگو در مورد آسیب‌ها و ارائه راهکارهای موثر در ارتقای بهره‌وری و ارائه تجارب و دستاورد‌های موفق بهره‌وری در سایر کشورها، نشستی تخصصی با عنوان«بهره‌وری عوامل تولید» در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

 

این نشست روز چهارشنبه ۲۱ دیماه از ساعت ۱۴ تا ۱۹ در محل سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه خاتم و با حضور و سخنرانی مجید قاسمی ریاست این دانشگاه برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری با :