شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ - ۰۳:۳۶
صفحه اصلیاعلانات
رویداد درباره کسب‌ و کار با محوریت بررسی نئوبانک بانکینو
رویداد درباره کسب‌ و کار با محوریت بررسی نئوبانک بانکینو
رویداد درباره کسب‌ و کار با محوریت بررسی نئوبانک بانکینو

نخستین رویداد درباره کسب‌ و کار (About Business) با محوریت بررسی کسب‌ و کار نئوبانک بانکینو

تاریخ رویداد: چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

نخستین رویداد از سلسله رویدادهای درباره کسب‌وکار(About Business) با محوریت بررسی کسب‌وکار نئوبانک «بانکینو» عصر روز دوشنبه 28شهریورماه جاری در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

 

به گزارش آژانس ارتباطات گرا، گفت‌وگو و کنکاش درباره چالش‌های کسب‌وکارهای حوزه اقتصاد دیجیتال و تحلیل فراز‌وفرود آن‌ها از زمان پیدایش و در مسیر توسعه، باعث رشد دانش و تجربه جمعی اهالی زیست‌بوم نوآوری می‌شود و به ساخت جامعه‌ای خلاق و مبتنی بر توسعه انسانی پایدار، کمک می‌کند.

 

از آنجایی که هر کسب‌وکاری قصه‌ای برای تعریف کردن دارد، قصد رویدادAB(About Business) این است که پای قصه کسب‌وکارها بنشیند، داستان‌های موفقیت آن‌ها را بشنود و درباره راهکارهای برطرف‌کردن چالش‌ها گفتگو کند.

 

در این راستا نخستین رویداد از سلسله رویدادهای درباره کسب‌وکار(About Business) با محوریت بررسی کسب‌وکار نئوبانک «بانکینو» و تجربیات و چالش‌های موجود در فناوری‌های مالی کشور، برگزار می‌شود.

 

در این رویداد، تجربیاتکسب‌وکار نئوبانک «بانکینو»، دلایل موفقیت‌ها و شکست‌ها و نیز نقطه عطف این کسب‌وکار با حضور محسن زادمهر مدیرعامل بانکینو مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرد.

 

تحلیل مزیت‌ها و تمایز بانکداری سنتی و نئوبانک، مروری بر اتفاقات بانکداری دیجیتال و رشد صنعت فین‌تک و فناوری‌های مالی از دیگر موضوعاتی است که قرار است در این رویداد مطرح شود.

 

اولین رویدادAB‌ با همکاریمرکز آموزش‌های تخصصی و مهارت‌افزاییدانشگاه خاتم و مکتب فناپ عصر روز دوشنبه۲۸شهریورماه جاری از ساعت 17 تا 19 در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

 

این رویداد از طریق تلویزیون اینترنتی آیو به صورت آنلاین پخش می‌شود و علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و حضور میتوانند به اینلینک مراجعه کنند.

 

اشتراک گذاری با :