شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ - ۰۳:۱۴
صفحه اصلیاعلانات
لزوم کاهش ۲۵ درصدی در مصرف آب
لزوم کاهش ۲۵ درصدی در مصرف آب
لزوم کاهش ۲۵ درصدی در مصرف آب

لزوم کاهش ۲۵ درصدی در مصرف آب

تاریخ رویداد: یکشنبه ۴ تیر ۱۴۰۲

 

در پی دستورالعمل شرکت آب و فاضلاب استان تهران مبنی بر لزوم کاهش ۲۵ درصدی در مصرف آب، دانشگاه خاتم نیز در راستای مسئولیت اجتماعی خود، مدیریت مصرف و اطلاع‌رسانی مناسب در این زمینه را در دستور کار قرار می‌دهد.

 

به گزارش وبسایت دانشگاه خاتم، با توجه به کاهش چشمگیر نزولات آسمانی و خشکسالی‌های پی در پی و مستمر، منابع تامین آب استان تهران وضعیت مناسبی نداشته و گذر از شرایط موجود نیازمند همکاری و تشریک مساعی همه مشترکین است.

 

اداره کل مدیریت بحران استانداری تهران در ابلاغیه‌ای به کلیه دستگاه‌های اجرایی استان بر لزوم کاهش 25 درصدی مصرف آب خود در مقایسه با سال 1401 و ارائه گزارش مکتوب آن از سوی شرکت آب و فاضلاب استان به استانداری تاکید کرده است. در این ابلاغیه آمده است: «شرکت آب و فاضلاب استان تهران در صورت عدم رعایت کاهش مصرف، نسبت به قطع انشعاب مربوطه اقدام نماید.»

 

در همین راستا دانشگاه خاتم با هدف عمل به مسئولیت اجتماعی خود و نیز صرفه‌جویی در مصرف آب، از تمامی واحدهای ذیربط، کارکنان بخش‌های مختلف و اعضای هیئت علمی خود می‌خواهد تا با استفاده از راهکارهای مدیریت مصرف و اطلاع‌رسانی مناسب به همکاران و واحدهای تابعه، مصرف خود را نسبت به سال گذشته به میزان حداقل 25 درصد کاهش دهند.

اشتراک گذاری با :