معرفی دوره ویژه کارشناسی ارشد مالی

معرفی دوره ویژه کارشناسی ارشد مالی

۱۱:۴۹
۱۴۰۰/۹/۷

برگزاری نشت معرفی رشته مالی کارشناسی ارشد دانشگاه خاتم در تاریخ


دانشگاه خاتم در راستای سیاست‌ها و راهبردهای کلان آموزش عالی کشور که توسعه‌ی علوم بین‌رشته‌ای و کاربردی کردن سرفصل برنامه‌های درسی را مورد اهمیت برشمرده است و نیز در جهت سرعت بخشیدن به پیشرفت کشور با هدف ایجاد بستر آموزشی مناسب در راستای توانمندسازی و آماده‌سازی دانش‌آموختگان برای حضور مؤثر در تمامی عرصه‌های علمی، حرکت نوینی را در حوزه آموزش عالی کشور آغاز نموده است. لذا اولین دوره کارشناسی ارشد این دانشگاه با رویکرد جدید در رشته اقتصاد نظری با حضور استادان برجسته فارغ‌التحصیل از برترین دانشگاه‌های جهان نظیر برکلی، استنفورد، استکهلم و پنسیلوانیا در سال 1396 راه‌اندازی شد که ظرف کمتر از 2 سال توانست به یکی از بهترین دوره‌های کارشناسی ارشد کشور تبدیل شود. 

 

در امتداد راه اندازی دوره‌های پیشرو، دانشگاه خاتم دوره ویژه «مهندسی کامپیوتر با گرایش علوم داده»، برای اولین بار در کشور، توسط این دانشگاه در سال 1399 راه‌اندازی شد. در همین سال، دوره ویژه مالی نیز به دوره‌های ویژه این دانشگاه اضافه شد.

 

هم‌اکنون در راستای آشنایی بیشتر علاقمندان با حوزه علوم مالی و ترغیب دانشجویان برتر به ادامه تحصیل در این حوزه، دانشگاه خاتم در صدد است همایشی را در رابطه با معرفی دوره‌های ویژه، شرایط پذیرش و امکانات آموزشی و پژوهشی خود در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی شریف برگزار نماید.

 

بدین وسیله از تمامی علاقمندان حوزه علوم مالی دعوت می‌گردد در این رویداد حضور بهم رسانند.

 


دانشگاه خاتم
علوم داده
مهندسی کامپیوتر