برگزاری دوره های آموزشی (iBT) TOEFL و IELTS

۰۹:۳۶
۱۳۹۵/۹/۲۲

برگزاری دوره های آموزشی (iBT) TOEFL و IELTS

قابل توجه دانشجویان گرامی و متقاضیان شركت در دوره های آموزشی (iBT)  TOEFL و 

IELTS

 

 

 

 • زمان برگزاری آزمون: آزمون ورودی در تاریخ 10 دی ماه (جمعه از ساعت 9:00 الی 12:00) در دانشگاه خاتم برگزار می گردد.
 • زمان ثبت نام برای آزمون ورودی (سطح بندی): از شنبه 20 آذر الی پنج شنبه 02 دی
 • زمان ثبت نام برای دوره های آموزشی: از سه شنبه 21 دی ماه تا دوشنبه 27 دی ماه
 • شروع کلاس ها: 30  دی ماه (روزهای پنج شنبه بعد ظهر و جمعه صبج)

 

 

نحوه ی ثبت نام و پرداخت آزمون 

 

هزینه ی شرکت در آزمون برای متقاضیان بسته به نوع آزمون متفاوت می باشد که می بایست پرداخت آن از طریق سامانه ی دانشگاه انجام پذیرد.

 

 

شهریه 

Mock Test

80000

TOEFL iBT

80000

IELTS(Academic General Module)  

 

 

 • متقاضی فقط می تواند در یکی از آزمون های تافل و آیلتس شرکت تماید و چنانچه در هر دو آزمون ثبت نام نماید و پرداختی داشته باشد، وجه پرداختی مسترد نخواهد شد. 

 

 • شایان ذکر است که شرکت در این آزمون برای دانشجویان گروه انگلیسی اجباری و دانشجویان دیگر رشته ها اختیاری می باشد.

 

 • این مبلغ برای دانشجویان دانشگاه خاتم متقاضی شرکت در آزمون های آیلتس و تافل  50000 تومان می باشد.

 

 • شهریه ی هر یک از دوره های آیلتس، آیلتس پیشرفته، تافل، و تافل پیشرفته مبلغ 950000 تومان می باشد.   شهریه دوره های فوق برای دانشجویان دانشگاه خاتم 650000 تومان می باشد.

 

 

نحوه ی برگزاری آزمون

 

 

مدت زمان برگزاری آزمون آیلتس و تافل سه ساعت می‌باشد که از سه بخش 60 دقیقه‌ای تشکیل شده است. هر کدام از بخش‌های آزمون به یکی از مهارت‌های مورد نیاز برای برقراری ارتباط و آموختن در فضای دانشگاهی می‌پردازد.

 

 

نکاتی پیرامون ثبت نام آزمون

 

 

 • لازم است در هنگام ایجاد حساب کاربری در سایت دانشگاه، اطلاعات هویتی خود شامل "نام"، "نام خانوادگی" "کد ملی" و "آدرس ایمیل" خود را دقیق وارد نمایید، چون این تنها بخشی از حساب کاربری شما در سایت است که غیر قابل تغییر است و علاوه بر این مهمترین بخش آن نیز می‌باشد. 
 • برای تایید هویت در روز آزمون، فقط کارت ملی و شناسنامه پذیرفته می‌شود.
 • حتما نیم ساعت قبل از شروع برگزاری آزمون در دانشگاه حاضر باشید.
 • در صورتی که متقاضی به هر دلیلی بخواهد ثبت نام خود را لغو کند و در آزمون شرکت نکند، هزینه ی آزمون مسترد نخواهد شد.

 

تاییدیه ثبت نام شما توسط سامانه اعلام می شود.

نمره ی آزمون  روز دوشنبه 20 دی ماه  از طریق سایت دانشگاه قابل مشاهده است.

 

مشخصات و نیازمندی های دوره های آمادگی آزمون آیلتس و تافل

 

 

برای کسب نمره ی مطلوب در آزمون IELTS و TOEFLعلاوه بر داشتن دانش زبان انگلیسی در سطح متعارف، آموختن راهکار های مناسب به زبان آموز کمک خواهد کرد تا به نتیجه ی دلخواه دست یابد و نمره  ای مطلوب را کسب نماید. دانشگاه خاتم این امکان را برای دانشجویان و زبان آموزان فراهم می نماید تا در طی دوره های آمادگی آزمون  آیلتس و تافل، علاوه بر یادگیری وجمع بندی مطالب، تسلط بر هر چهار مهارت زبان انگلیسی (speaking , listening , reading ,writing)، تکنیک های موررد نیاز آزمون را بیاموزند.

 

 

 قبل از شرکت در دوره های آموزشی، بر مبنای نمره ی کسب شده سطح و توانایی داوطلب گرامی مشخص  می گردد و تنها در صورتیکه توان علمی داوطلب حداقل در سطح  متوسط یا Intermediate باشد اجازه ثبت نام به وی داده می شود. درغیر این صورت، شرکت در کلاس های سطح پایین تر در سایر موسسات آموزشی زبان به آنها پیشنهاد خواهد شد.

 

 

بدین منظور دوره های آمادگی آیلتس شامل دو دوره ی آیلتس و آیلتس پیشرفته (که برای شرکت در دوره ی آیلتس کسب نمره ی 5 تا 6 و آیلتس پیشرفته نمرات بالاتر از 6 الزامی می باشد) و تافل شامل  دو دوره ی تافل و تافل پیشرفته (که برای شرکت در دوره ی تافل کسب نمره ی 64 تا 78 و تافل پیشرفته 79 به بالا الزامی می باشد) برگزار می شوند.  

 

 

کلاسها ی آیلتس، آیلتس پیشرفته، تافل، و تافل پیشرفته هر کدام در 40 جلسه ی 1.5 ساعته (که به صورت فشرده در 20 جلسه ی 3 ساعته ارائه می گردند) با تمرکز بر آموزش چهار مهارت، رفع اشکال، و تصحیح نمونه نگارشهای زبان آموزان برگزار می شوند. یک نمونه آزمون آزمایشی نیز، شامل چهار مهارت، در پایان دوره برگزار می شود و متقاضی بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ها از مشاوره‌هاي تخصصي براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردارمي‌شود.

 

 

کلاس ها در روز های پنحشنبه از ساعت 14 تا 17 یا جمعه 9 الی 12 تشکیل می شوند و شهریه ی هر یک از دوره های آیلتس، آیلتس پیشرفته، تافل، و تافل پیشرفته مبلغ 950000 تومان می باشد.   شهریه دوره های فوق برای دانشجویان دانشگاه خاتم 650000 تومان می باشد.د

 

 

 علاقه مندان به شرکت در آزمون و دورهای آموزشی می توانند در صورت هر گونه سوالی از طریق تماس با شماره تلفن 09224851091 و جهت پرداخت و ثبت نام در آزمون و دورهای آموزشی از طریق سامانه ی دانشگاه اقدام نمایند. مهلت ثبت نام دوره ی آموزشی تا تاریخ 21 دی ماه می باشد و شروع دوره از 30 دی ماه خواهد بود.

 

 


دانشگاه خاتم
دوره آموزشی
دوره های آموزشی (iBT) TOEFL و IELTS