جلسه آشنایی و گفتگو در مورد دوره ویژه اقتصاد نظری دانشگاه خاتم

۱۸:۳۰
۱۳۹۷/۳/۷

جلسه آشنایی و گفتگو در مورد دوره ویژه اقتصاد نظری دانشگاه خاتم

 

 

جلسه آشنایی و گفتگو در مورد دوره ویژه اقتصاد نظری دانشگاه خاتم

چهارشنبه 19 تیرماه 1398ساعت 18:00

شرایط ویژه دانشگاه خاتم برای جذب دانشجویان نخبه (رتبه های 1 تا 100 کنکور کارشناسی ارشد، رتبه های 1 تا 15 المپیاد اقتصاد و دانشجویان استعداد درخشان پذیرفته شده در مصاحبه ) رشته علوم اقتصادی «نظری»  

دانشگاه خاتم تسهیلات ویژه‌ای برای دانشجویان نخبه علاقه‌مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته اقتصاد گرایش نظری ارائه می‌دهد. فضای علمی پویا با حضور استعدادهای برتر (رتبه های زیر 100 کارشناسی ارشد 1396 و 1397، رتبه­ های برتر المپیاد و دانشجویان استعداد درخشان) و حضور مستمر اساتید دانش‌آموخته دانشگاه‌های مطرح بین‌المللی و دعوت بیش از 60 سخنران و اساتید برجسته از دانشگاه‎های طراز اول جهانی موجب ایجاد فرصت‌های بی‌بدیلی برای آموزش و پژوهش در رشته اقتصاد در کشور گردیده است.

دانشگاه خاتم در سال تحصیلی 99-1398 نیز همانند دو سال تحصیلی گذشته به منظور جذب دانشجویان نخبه در رشته اقتصاد «نظری»، مقطع کارشناسی ارشد به ارائه تسهیلات زیر به تناسب رتبه متعلقه می‌پردازد:

  • کیفیت آموزشی و پژوهشی ممتاز در سطح دانشگاه‌های طراز اول جهانی با بهره‌­گیری از اساتید دانش‎آموخته دانشگاه‌های برتر بین المللی
  • معافیت از پرداخت شهریه
  • پرداخت کمک هزینه ماهیانه در قبال فعالیت مؤثر تمام وقت آموزشی و پژوهشی در دانشگاه[1]
  • تأمین هزینه شرکت در کنفرانس‌های بین‌المللی برای ارائه مقالات علمی پذیرفته شده
  • برگزاری دوره‌های آموزش زبان انگلیسی جهت آمادگی برای شرکت در کلاس‌های اساتید بین‌المللی
  • ارائه تسهیلات خوابگاه به دانشجویانی که ساکن شهر تهران نیستند.
  • ….

واجدین شرایط:

این تسهیلات به افراد دارای شرایط زیر که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان پذیرفته شده نهایی به دانشگاه خاتم معرفی میشوند تعلق می‌گیرد:

  • رتبه های زیر 100 کنکور کارشناسی ارشد 1398
  • رتبه های 1-15 المپیاد دانشجویی
  • استعداد درخشان برابر ضوابط وزارت علوم تحقیقات و فناوری

 

به همین منظور جلسه آشنایی و گفتگو درباره این دوره جدید برای متقاضیان کارشناسی ارشد روز چهارشنبه 19 تیرماه 1398  از ساعت 18:00 تا 20:00 در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود. از اشخاص واجد شرایط دعوت می­شود به منظور ثبت ­نام (الزامی)، مشخصات و رتبه خود را به آدرس ایمیل khatam.teias@gmail.com ارسال نمایند. همچنین برای اطلاع از جزئیات بیشتر می­توانید با شماره تلفن 89174611 تماس حاصل فرمایید.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی به این آدرس مراجعه کنید.

 

 

[1] این تسهیلات برای همه حائزین شرایط در تمام طول مدت تحصیل مهیا است. در عین حال دانشجویانی که دچار رخوت علمی شده و از تلاش مجدانه در راستای پژوهش و تحصیل علم اجتناب کنند ابتدا اخطار دریافت کرده و در صورت عدم اصلاح رویه خود، مطابق قوانین دوره از شمول این بند خارج خواهند شد.

آن دسته از دانشجویانی که مایل به حضور تمام وقت و اشتغال به فعالیت آموزشی/پژوهشی در این دوره نیستند همچنان مشمول تسهیلات عمومی دانشگاه خاتم جهت جذب رتبه های برتر کنکور خواهند بود. جزییات این تسهیلات را در لینک زیر ملاحظه کنید.