حمایت دانشگاه‌ خاتم از رتبه‌های برتر آزمون ورودی دانشگاه‌های سراسری 1397

۱۳:۴۹
۱۳۹۷/۳/۲۰

حمایت دانشگاه‌ خاتم از رتبه‌های برتر آزمون ورودی دانشگاه‌های سراسری 1397

شرایط دانشگاه‌ خاتم برای پذیرش رتبه‌های برتر آزمون ورودی دانشگاه‌های سراسری
 

 

  1. رتبه  های 1 تا 50 در بدو ورود از پرداخت کل شهریه ثابت و متغیر معاف و مشمول دریافت کمک هزینه تحصیلی به مبلغ ترمی 27000000 ریال (معادل ماهیانه 6 میلیون ریال) مصوب شورای موسسه خواهند‌گردید.
  2. رتبه  های 50 تا 100در بدو ورود از پرداخت کل شهریه ثابت و متغیر معاف و مشمول 50%کمک هزینه تحصیلی به مبلغ ترمی 13500000 ریال (معادل ماهیانه 3 میلیون ریال) مصوب شورای موسسه خواهند‌گردید.
  3. رتبه های 100 تا 200 معاف از شهریه ثابت و متغیر خواهند‌بود.

 

حائزین رتبه های فوق چنانچه در طول تحصیل به عنوان دانشجوی رتبه اول تا سوم در هر نیمسال معرفی گردند کماکان از امتیازات فوق بهره‌مند خواهند بود.

 

 

همچنین دانشگاه خاتم در سال تحصیلی 97-1396 به منظور جذب دانشجویان نخبه (رتبه های 1 تا 100) در رشته علوم اقتصادی مقطع کارشناسی‌ ارشد تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته‌است. برای آگاهی از این تسهیلات به اینجا مراجعه کنید.

 

 

شرایط عمومی و اختصاصی

 

  1. دانشجویان از وام‌های دانشجویی بر اساس ضوابط وزارت علوم بهره‌مند خواهند‌بود.
  2. دانشگاه فاقد امکانات خوابگاه می‌باشد.
  3. دانشجویان کارشناسی‌ ارشد در صورت انتشار مقاله متناسب با رشته تحصیلی (در ارتباط با پایان‌نامه) در مجلات معتبر علمی و پژوهشی و یا کنفرانس‌های علمی و بین المللی از مزایای‌مالی آئین‌نامه آموزشی برخوردار خواهند‌بود.

 

امکانات آموزشی

 

استفاده از اساتید مجرب و برخورداری از فضای مناسب  آموزشی،؛مرکز رایانه، لابراتوار زبان ، و کتابخانه تخصصی برای اطلاع از شرایط ویژه رشته اقتصاد نظری به این آدرس مراجعه نمایید.

 


دانشگاه خاتم
پذیرش رتبه‌های برتر آزمون سراسری