شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ - ۰۲:۴۵
صفحه اصلیاخبار
فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی منتشر شد
فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی منتشر شد
فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی منتشر شد
اشتراک گذاری با :

فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی منتشر شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۲

 

سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و دومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی به همت سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شود.

 

به گزارش وبسایت دانشگاه خاتم، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و دومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی را که با بیش از سه دهه تجربه و به عنوان مهمترین رخداد علمی در سطح ملی و بین‌المللی شناخته شده است، برگزار می‌کند.

 

مطابق فراخوان منتشرشده از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و دومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی، ثبت‌نام و ارایه طرح در این دوره از جشنواره آغاز شده است و مهلت ثبت نام تا پایان شهریورماه سال جاری است.

 

طرح‌های قابل پذیرش باید در گروه‌های تخصصی شامل بحران آب و کشاورزی و منابع طبیعی، امنیت غذایی، برق و کامپیوتر، زیست فناوری، علوم پایه پزشکی، عمران، فناوری­‌های شیمیایی، علوم پایه، صنایع پیشرفته و مدیریت هوشمند فناوری، فناوری نانو، مکانیک، مواد، متالورژی و انرژی­‌های نو، مکاترونیک، نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، معماری و شهرسازی، هنر، هوافضا و هوش محاسباتی و طرح برگزیده موفق در تولید ملی در پنج محور مورد پذیرش شامل پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، نوآوری و فناوری و ابتکار به جشنواره­‌های خوارزمی ارایه شود.

 

بر اساس این گزارش، در فراخوان اخیر از برگزیدگان دوره­‌های قبل جشنواره ­‌های خوارزمی که موفق به تولید محصول در مقیاس صنعتی شده ­اند دعوت شده است تا برای ثبت نام و دریافت پرسشنامه با دبیرخانه تماس بگیرند.

 

متقاضیان شرکت در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و دومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره­‌های خوارزمی با مراجعه به قسمت سامانه جامع جشنواره­‌های خوارزمی نسبت به ثبت‌نام/ ورود به پنجره واحد و ارایه طرح اقدام کنند.

برچسب‌ها:
جشنواره بین‌المللی خوارزمی
سازمان پژوهش­‌های علمی و صنعتی ایران