دوره‌های ویژه اقتصاد و علوم داده در دانشگاه خاتم

دوره‌های ویژه اقتصاد و علوم داده در دانشگاه خاتم

دانشگاه خاتم با برگزاری دوره ویژه اقتصاد نظری از سال 1396 موفق به کسب نتایج موفقیت‌آمیزی شده است. به موازات دوره‌ی ویژه‌ اقتصاد نظری و در ادامه این مسیر، این دانشگاه اقدام به افزودن دو دوره ویژه جدید در رشته اقتصاد، گرایش‌های «اقتصاد انرژی» و «توسعه اقتصادی و برنامه‌ریزی»، و نیز اولین دوره‌ ویژه با کیفیت مشابه در رشته مهندسی کامپیوتر با گرایش «علوم داده» نموده است. دانشجویان این دوره‌ها از تسهیلات زیر برخوردار خواهند شد:

1- بهره‌گیری از اساتید دانش‌آموخته دانشگاه‌های برتر بین‌المللی؛

2- معافیت از پرداخت شهریه (منوط به حفظ کیفیت ممتاز علمی)؛

3- پرداخت کمک هزینه تحصیلی ماهیانه در قبال فعالیت موثر تمام‌وقت آموزشی و پژوهشی در دانشگاه؛

4- اولویت دعوت به همکاری در هولدینگ‌های گروه مالی پاسارگاد در صورت احراز کامل شرایط مرتبط؛

5- تأمین هزینه شرکت در کنفرانس‌های بین‌المللی برای ارائه مقالات علمی؛

6- ارائه تسهیلات اسکان به دانشجویانی که ساکن شهر تهران نیستند. اين تسهيلات براي حائزين شرايط صرفاً در مدت تحصيل (سنوات قانوني حداكثر 5 ترم) قابل اجراء بوده و در صورت عدم حفظ كيفيت بالاي تحصيلي و بروز ركود علمي و يا استفاده از سنوات تحصيلي مازاد، تمامی تسهيلات اعطايي قطع خواهد شد و دانشجو مشمول پرداخت شهريه نیز خواهد شد.

به همین منظور دانشگاه خاتم با استناد به «آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد» به شماره «عتف-آ-2203» مورخ 01/10/1398 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، علاوه بر آزمون سراسری، اقدام به پذیرش تعداد محدودی دانشجو بدون آزمون ورودی و از طریق انجام مصاحبه علمی در این گرایش‌ها در مقطع کارشناسی ارشد می‌نماید.

متقاضیان می‌بایست حائز شرایط زیر باشند: دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی که حداکثر در مدت ۸ نیم‌سال فارغ‌التحصیل شده و پس از شش نیم‌سال تحصیلی با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی، به لحاظ میانگین جزء 15 درصد برتر دانشجویان هم‌رشته و هم‌ورودی خود باشند. (برای دانشجویان تحصیل همزمان در دو رشته، حداکثر نیمسال‌های مجاز تحصیل، 10 نیمسال می‌باشد.)

اولویت دعوت به مصاحبه با دانشجویان دانشگاه‌های برتر کشور است. این فراخوان شامل دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی پیوسته می‌باشد و دانش‌آموختگان کارشناسی سال‌های قبل و کارشناسی ناپیوسته مجاز به شرکت در آن نیستند. پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله بعد از دانش‌آموختگی و صرفاً برای یکبار امکان پذیر است. پذیرش نهایی متقاضیان منوط به تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (سازمان سنجش آموزش کشور) و مطابق ضوابط آخرین آیین‌نامه‌های این وزارت‌خانه خواهد بود.

دانشجویان واجد شرایط فوق، می‌بایست در اسرع وقت با تکمیل فرم‌ مربوطه از طریق لینک‌های زیر ثبت‌نام نمایند. پس از بررسی و تایید مدارک، تعدادی از متقاضیان جهت انجام مصاحبه علمی دعوت خواهند شد. مصاحبه با افراد منتخب از تاریخ 15 شهریور‌ماه 99 آغاز و تا تکمیل ظرفیت جذب استعدادهای درخشان ادامه خواهد داشت. نتیجه نهایی پیش از 15 مهرماه 1399 اعلام خواهد شد.

مدارک لازم جهت ارائه درخواست:

فایل PDF رزومه متقاضی که شامل مشخصات فردی، سوابق تحصیلی، سوابق شغلی، مدارک زبان انگلیسی و سایر مدارک مرتبط، فهرست مقالات علمی و سایر فعالیت‌های مرتبط می‌باشد.

آخرین کارنامه تحصیلی (ریزنمرات) گواهی رتبه ممتاز دانشجو در بین ورودیهای رشته (تعداد ورودی‌ها در گواهی ذکر شود) که به تایید آموزش دانشکده و دانشگاه رسیده باشد.

همچنین، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده نمایید:

اطلاعات تماس دوره‌های ویژه اقتصاد و کامپیوتر

 

لینک‌های مربوط به دوره‌های ویژه اقتصاد

 

 • صفحه گروه دوره‌های ویژه اقتصاد: «اقتصاد نظری، اقتصاد انرژی، توسعه اقتصادی و برنامه‌ریزی»

https://bit.ly/3jHp4ZM

 

 • فرم درخواست پذیرش از طریق المپیاد یا استعداد درخشان برای دوره‌های ویژه اقتصاد

http://bit.ly/teias-Econ-ET

 

 • گروه تلگرامی دوره‌های ویژه اقتصاد

bit.ly/teias_Economics

 

 

لینک‌های مربوط به دوره‌ ویژه مهندسی کامپیوتر  گرایش علوم داده

 • صفحه گروه دوره‌ ویژه مهندسی کامپیوتر با گرایش «علوم داده»

https://bit.ly/2QLZOoS

 • فرم درخواست پذیرش از طریق المپیاد یا استعداد درخشان برای دوره‌ ویژه مهندسی کامپیوتر با گرایش «علوم داده»

http://bit.ly/teias-DS-ET

 • گروه تلگرامی دوره‌ ویژه مهندسی کامپیوتر با گرایش «علوم داده»

http://bit.ly/teias_DS

 • ایمیل ها

econ.admission@teias.institute

cs.admission@teias.institute 

 • شماره تلفن: 

89174611-021

 • آدرس ایمیل:

info@teias.institute

 • آدرس وبسایت:

www.teias.institute

 • کانال تلگرامی: 

pasargadschools@