از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه خاتم از تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

۲۰:۰۰
۱۴۰۱/۱/۱۳
روز اعلان:
1401/01/13

اطلاعیه

از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه  خاتم از تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

با عرض تبریک سال نو و تهنیت پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان، به استحضار می‌رساند: کلیه کلاس‌های درس و برنامه‌های آموزشی در تمام مقاطع تحصیلی از تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ به صورت کاملاً حضوری و بر اساس برنامه و تقوبم آموزشی نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه، در محل/کلاس‌های پیش‌بینی شده با توجه به موارد ذیل برگزار خواهد شد:

۱- شرکت منظم دانشجویان گرامی در کلاس‌های درس که در حفظ و اعتلای کیفیت علمی یاددهی-یادگیری خود و دانشگاه تأثیر به سزایی دارد، الزامی است.

۲ - دانشجویانی که به دلایل غیر موجه غیبت داشته باشند، مشمول ضوابط و مقررات مندرج در آئین‌نامه‌های آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهند بود.

۳ - حضور اعضای محترم هیأت علمی در محل خدمت و تشکیل کلاس درس بر اساس برنامه آموزشی اعلام شده برای نیمسال جاری، الزامی است.

۴ - استفاده از تجارب و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شده طی مدت آموزش غیر حضوری، در خارج از ساعات رسمی هر کلاس و مشروط به آنکه به هیچ وجه جایگزین تشکیل کلاس به صورت حضوری نشود، بلامانع است (اطلاعات لازم از طریق اداره آموزش و انفورماتیک دانشگاه دریافت و مورد بررسی و اقدام قرار خواهد گرفت).

۵ - از مدیران محترم گروه های آموزشی دانشگاه درخواست می‌شود برای آماده نمودن شرایط فیزیکی مناسب جهت تشکیل کلاس‌ها به صورت حضوری، اقدام لازم و عاجل فرمایند.

۶ - امتحانات پایان نیمسال جاری به صورت کاملاً حضوری برگزار خواهد شد.

۷ - در صورت لزوم، کامل نمودن دروس عملی ناتمام احتمالی، تا دو هفته پس از پایان امتحانات نیمسال جاری، قابل برنامه ریزی خواهد بود.

۸ - نظر به اینکه حفظ سلامت اعضای محترم هیأت علمی، دانشجویان عزیز و کارکنان غیر هیأت علمی شریف مهمترین اولویت دانشگاه است، تمام فعالیت‌ها بر اساس مفاد اطلاعیه‌های رسمی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام می‌شود.

۹ – لازم  به ذکر است در صورتی که ضوابط و مقررات جدیدی از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شود، مراتب در اسرع وقت اطلاع رسانی خواهد شد و مورد اقدام قرار خواهد گرفت.

 

ضمن تشکر از زحمات بی شائبه اعضا محترم هیأت‌علمی و تلاش‌های ارزشمند مسئولین اجرایی واحدهای مختلف دانشگاه در حفظ و ارتقای کیفیت فرایند یاددهی-یادگیری به صورت آموزش حضوری، به اطلاع می‌رساند فعالیت‌های اثربخش عزیزان از طریق نظارت مستقیم مدیر محترم گروه آموزشی و پایش داده‌ها توسط اداره کل آموزش دانشگاه، مورد بررسی و توجه قرار خواهد گرفت.

 

                                                                                        معاونت آموزشی دانشگاه خاتم