فراخوان ثبت نام دومین دوره‌ی تخصصی مدیریت کسب و کار فناوری مالی (Fintech MBA) در دانشگاه خاتم

۱۳:۵۰
۱۴۰۰/۲/۸
روز اعلان:
1400/02/15

فراخوان ثبت نام دومین دوره‌ی تخصصی مدیریت کسب و کار فناوری مالی (Fintech MBA) در دانشگاه خاتم

 

با توجه به استقبال شرکت‌کنندگان دوره‌ی اول مدیریت کسب و کار فناوري مالی و درخواست مخاطبان، مرکز آموزش های تخصصی و مهارت‌افزایی دانشگاه خاتم در نظر دارد دومین دوره‌ی مدیریت کسب و کار فناوري مالی (Fintech MBA) را برگزار نماید.

این دوره شامل  ۴۵۰ ساعت آموزش تخصصی و منطبق با جدیدترین سرفصل‌های آموزشی حوزه‌ی فين تك در سطح جهان و با بهره‌گیری از مجرب‌ترین اساتید مالی و فناوري با ظرفیت حداکثر ۲۵ نفر برگزار می‌گردد.

 به گزارش مرکز آموزش‌های تخصصی و مهارت‌افزایی دانشگاه خاتم این دوره‌ی یک ساله شامل ۱۸ درس (۱۲ درس اصلی و ۶ درس تخصصی) و ۲ کارگاه آموزشی خواهد بود و در طول دوره از نمونه‌های عینی و مطالعه‌ی موردی استفاده خواهد شد و در پایان به دانش‌پذیرانی که دوره را با موفقیت به اتمام برسانند مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاه خاتم اعطا خواهد شد. با توجه به محدودیت‌های مرتبط به شيوع ويروس covid19، این دوره با تکیه بر توانمندی‌ها و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات موجود در دانشگاه به صورت آنلاین و بر بستر سامانه‌ی آموزش‌های مجازی برگزار خواهد شد.

از علاقه‌مندان درخواست می‌شود جهت ثبت‌نام در دوره‌ی جدید با ایمیل Training@khatam.ac.ir و شماره تلفن ۸۹۱۷۴۰۶۹-۰۲۱ با ما در ارتباط باشند.

تمام حقوق این سایت متعلق به دانشگاه خاتم می‌باشد.