اولين دوره‌ی‌ DBA مديريت دانشي در ايران (گرايش سرمايه‌ی انساني)

۱۲:۵۷
۱۴۰۰/۵/۲۵
روز اعلان:
1400/06/01

اولين دوره‌ی‌ DBA مديريت دانشی در ايران (گرايش سرمايه‌ی انسانی)


 

 

انجمن مدیریت ایران با همکاری دانشگاه خاتم اولین دوره‌ي DBA مدیریت دانشی با گرایش سرمایه‌ي انسانی را از 6 آبان ماه 1400  برگزار خواهد نمود.
 

این دوره برای اولین بار و پس از اجرای موفقیت آمیز چهار" کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانشی KM4D " که با حمایت انجمن مدیریت دانش اتریش و سایر شرکای دانشی برگزار شد، تدوین و با هدف پرورش و توانمندسازی سرمایه‌های انسانی در اصول و مبانی علمی مدیریت دانشی، ارائه‌ي آخرین یافته‌ها و تحقیقات علمی در حوزه‌ي مدیریت دانشی، کسب تجربه‌های برتر استادان بین‌المللی و کمک به توسعه و نشر مدیریت دانشی در سازمان‌ها و نهادهای علمی کشور اجرا می‌شود.

 

انجمن مدیریت ایران به عنوان انجمن ممتاز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در راستای ایفای نقش مرجعیت علمی خود و ترویج فرهنگ مدیریت دانشی این دوره را با استفاده از اساتید مجرب و صاحب‌نظر به مدت یک سال و طی 384 ساعت آموزش به همراه پروژه‌ي پایانی طراحی و در روزهای پنج‌شنبه (تمام وقت) برگزار خواهد نمود.

 

دانش‌پذیران گواهی‌نامه‌ي دانشگاه خاتم با اعتبار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت می‌نمایند. همچنین امکان دریافت گواهی‌نامه‌ي بین‌المللی با تأیید انجمن مدیریت دانش اتریش برای علاقه‌مندان میسر می‌باشد.