آغاز به کار اولین دوره تخصصی مدیریت کسب و کار فناوری مالی(Fintech MBA) در دانشگاه خاتم

آغاز به کار اولین دوره تخصصی مدیریت کسب و کار فناوری مالی(Fintech MBA) در دانشگاه خاتم

 
نظر به رشد روزافزون فناوری های مالی و لزوم تربیت مدیران کارآمد و متخصص و تامین و پرورش نیروی انسانی متخصص، دانشگاه خاتم اولین دوره تخصصی مدیریت کسب و کار فناوری مالی را در قالب ۴۵۰ ساعت آموزشی و منطبق با جدیدترین سرفصل های آموزشی حوزه فین تک در سطح جهان و با بهره گیری از مجرب ترین اساتید مالی و فناوری با ظرفیت ۲۵ نفر آغاز نمود.
به گزارش مرکز آموزشهای تخصصی و مهارت افزایی دانشگاه خاتم این دوره یکساله شامل ۱۸ درس (۱۲ درس اصلی و ۶ درس تخصصی) و ۲ کارگاه آموزشی خواهد بود و در طول دوره از نمونه های عینی و مطالعه موردی استفاده خواهد شد و در پایان به دانش پذیرانی که دوره را با موفقیت به اتمام برسانند مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاه خاتم اعطا خواهد شد. با توجه به تکمیل ظرفیت زودهنگام و محدودیت های مرتبط به شيوع ويروس covid19 (کرونایی )، این دوره با تکیه بر توانمندیها و زیرساخت های فناوری اطلاعات موجود در دانشگاه به صورت آنلاین و بر بستر سامانه آموزش های مجازی برگزار خواهد شد.
مرکز آموزش های تخصصی و مهارت افزایی دانشگاه خاتم در نظر دارد با عنایت به اهمیت برگزاری دوره هایی کارآمد و با بازدهی بالا، امکان ارائه دوره دوم مدیریت کسب و کار فناوری مالی را با حفظ کیفیت مطلوب برای متقاضیان فراهم آورد. لذا از علاقه مندان درخواست می شود جهت ثبت نام در دوره جدید با ایمیل Training@khatam.ac.ir و شماره تلفن ۸۹۱۷۴۰۶۹-۰۲۱ با ما در ارتباط باشند.